[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 1924: Undefined index: Page
Převod matrošky -mkv do DVD : Návody - 2 - HD-forum.cz

Převod matrošky -mkv do DVD

Návody jak na HD video, převody, přehrávání, stahování
Nováček

Příspěvekod anlasl » 21 srp 2008 20:37

bulik píše:Upscaling,scarty ani cinche sem nepatří :o to je jiné forum,zde se nacházíme na HD :!: forum.Jsme ochotni maximálně převádět na SUPER HI-VISION 7680x4320 pixelů (to znamená 33 miliónů obrazových bodů) :wink: DVD už jsou v popelnici,ani bazar je nechtěl :lol:

sakra a já chtěl ty moje origosky prodat.. :( to bude tácků pod kafe :D

Nováček

Příspěvekod Max Gear » 23 srp 2008 20:45

tak pánové tato debata je o absolutní neznalosti ,nebo o malé zkušenosti mkv.předěláním do DVD sice ztratí na kvalitě ale když porovnáte originální DVD s tím to převodem tak koukáte jak trubka - zářný případ filmu Vetřelec vs.Predátor ktrerý je neustále ve tmě a není tam skoro nic vidět ale jaké překvapení když si přehrajete převod z mkv. sám jsem nevěřil sám mám doma asi 50 ks takto vytvořených DVD a je to na plasmě prostě paráda.A není to jen můj názor .

V.I.P.

Příspěvekod immortal » 23 srp 2008 21:34

Max Gear píše:tak pánové tato debata je o absolutní neznalosti ,nebo o malé zkušenosti mkv.předěláním do DVD sice ztratí na kvalitě ale když porovnáte originální DVD s tím to převodem tak koukáte jak trubka - zářný případ filmu Vetřelec vs.Predátor ktrerý je neustále ve tmě a není tam skoro nic vidět ale jaké překvapení když si přehrajete převod z mkv. sám jsem nevěřil sám mám doma asi 50 ks takto vytvořených DVD a je to na plasmě prostě paráda.A není to jen můj názor .

Je to kazdopadne paskvil,muze to bejt lepsi kvalita nez dvd,ale porad paskvil.

Začátečník (480p)

:)

Příspěvekod Marph » 25 říj 2008 22:27

immortal píše:Je to kazdopadne paskvil,muze to bejt lepsi kvalita nez dvd,ale porad paskvil.

A timto bych to uzavrel :D
Nekdo rad toto a jiny tamto.. Pro DVDckare je to lepsi nez origos DVD coz FullHDaci nepochopi... Radsi vypalim Matrosku na DVD+DL a je to.. DVD prehravac nevlastnim

Nováček

Příspěvekod lumpik13 » 13 lis 2008 12:38

tak jaky program na vypalovani mam pouzit aby jsem nestratil tu HD kvalitu prosim pomozte diky :(

Nováček

Příspěvekod Aiky » 15 pro 2008 20:19

jeste ke convertxto... dobrej program pouzivam ho taky na prevod avi souboru akoratze kdyz zkusim prevest film ve vyssim rozliseni treba 1280x... tak vysledne dvd hraje trhane pritom original soubor jede v pc plynule kdyby nekdo umel poradit jestli se s tim da neco delat jinak kodeky mam posledni kodeck pack od k-lite

Nováček

Příspěvekod otrivin » 05 led 2011 20:50

kiki píše:Osobně nevidím důvod proč bych měl převádět HD do DVD. To si snad můžu stáhnout DVD verzi filmu a neztrácet čas stahováním HD a pak dalších Xhodin převodem na DVD.

Nechápu v čem je logika tohoto konání :lol: .

tak odpověd sna pro všechny kdo se ptaji proč tak či onak. já osobně stahuju taky v hd a kolikrát stahnu film kterej chtěji vidět i rodičea a ty maj starší tv a dvd přehrávač tak proto někteří převádí hd do dvd. snad to bude hnidopichům stačit

Začátečník (480p)

Příspěvekod Drake89 » 20 pro 2011 14:11

Mozna blby dotaz, ale nevyznam se v tom.. :D
Nesel by film v .mkv rozdelit treba na dve nebo tri casti tak, abych jej mohl vypalit na dve az tri DVDcka (po 4,3Gb)? A pote prehravat v BD/DVD prehravaci, ktery umi prehrat mkv? Proste nechci klasicky prevadet HD film do DVD filmu, aby se mi snizila kvalita. Radej bych to rozdelil na vic DVD disku v plne kvalite. Je to mozne? Nebo je jedine reseni na HD filmy prehravat je z externiho HDD? Diky za rady :wink:

Nováček

Příspěvekod dudus » 12 led 2012 17:36

Pridavam jednoduchy navod ako pozerat film v hd-mkv(1080p).Po stiahnuti filmu v hd ho uluzim na ex.HDD.Potom tento HDD pripojim priamo k TV cez USB na TV a pozeram.Idu aj 3D filmy (iba3D TV) . Pozor TV musi mat USB a podporu prehravania mkv.V pripade nepodporovaneho formatu niekedy staci upgrades softu v TV.Na stranke vyrobcu TV si pozrite ci nie je k danemu TV novsi soft.Ako naistalovat novsi soft si precitajte v manuale k svojmu TV.Pa Pa.

Nováček

Příspěvekod cephelec » 16 říj 2012 20:24

Drake89 píše:Mozna blby dotaz, ale nevyznam se v tom.. :D
Nesel by film v .mkv rozdelit treba na dve nebo tri casti tak, abych jej mohl vypalit na dve az tri DVDcka (po 4,3Gb)? A pote prehravat v BD/DVD prehravaci, ktery umi prehrat mkv? Proste nechci klasicky prevadet HD film do DVD filmu, aby se mi snizila kvalita. Radej bych to rozdelil na vic DVD disku v plne kvalite. Je to mozne? Nebo je jedine reseni na HD filmy prehravat je z externiho HDD? Diky za rady :wink:

Dalsia moznost je kupit BluRay vypalovacku,nakupit blueray media a napalit dva FullHD MKVcka filmy a netreba nic konvertovat/ani rozdelovat.

Potom strcit napalelne blue-ray do blue-ray stolneho prehravaca a pozerat ;-)

Nováček

Re: Převod matrošky -mkv do DVD

Příspěvekod pierrepetr » 31 kvě 2013 01:27

jo to je řešení,nemám DVD přehrávač,no nevadí ,nahraju si to u kámoše na videokazetu,to je paráda,jen tak dál,to je pokrok v technice,k přehrávání mkv,no musíš mít zařízení,které přehrává mkv do tv,jsou jich tisíce na trhu :D :czech: :D

Předchozí

Zpět na Návody