jak stáhnout film, když odkaz je soubor s příponou .dlc?

Návody jak na HD video, převody, přehrávání, stahování
Nováček

jak stáhnout film, když odkaz je soubor s příponou .dlc?

Příspěvekod vassilis » 23 lis 2009 14:27

Ahoj, zdravím všechny. Prosím o radu jak pracovat se souborem s příponou .dlc? Mám accounta na RS, ke stahování používám plugin do firefoxu - DownThemAll! + FleshGet. Normálně vše funguje super, akorát si nevím rady se soubory .dlc. Když ten soubor stáhnu nemá žádnou ikonku a otevře mi to jen texťák. Moc díky za radu.

Nováček

Příspěvekod Pájo » 13 pro 2009 09:10

Dlc soubory jsou zpravidla velmi malé, protože obsahují pouze seznam linků. Je to v podstatě jakýsi balíček (kontejner) odkazů. Z tohoto balíčku lze jednoduše načíst a použít linky pomocí programu Jdownloader, což je velmi kvalitní program pro stahování z mnoha serverů. Já osobně ho používám na veškeré stahování, nejenom pro balíčky dlc.
Stáhnout si ho můžeš zde Jdownloader

Nováček

Příspěvekod Jarolobo » 27 bře 2011 14:53

Mne sa zdá že je to jediný soft. Alebo sú aj iné?

Nováček

Příspěvekod Pájo » 30 bře 2011 15:33

No abych řekl popravdě, o jiném nevím. A vzhledem k tomu co vše umí, mi to ani nevadí.
JDownloader je kvalitní, přehledný a multiplatformní download manager pro pohodlné stahování souborů z Internetu. Program také spolupracuje s premium účty na serverech Rapidshare, Megaupload, Depositfiles, Uploaded.to, Filefactory, Bluehost, Easy-Share a mnoha dalšími.
Hlavní vlastnosti programu JDownloader:
multiplatformní program (Windows, Linux, Mac, ..)
nevyžaduje instalaci
stahování několika souborů současně
import a dešifrování RSDF, CCF a DLC "kontajnerových" souborů obsahujících více odkazů
automatická extrakce archivů po stažení
stahování videí z YouTube
automatický online update
a mnoho dalšího
Hlavní předností tohoto programu je možnost nastavit stahování do určité složky, následně program automaticky rozbalí stažený archív (lze nastavit cílové umístění rozbalovaných souborů) a archívy, které rozbalil, po sobě program smaže. Tím máte v rukou komplexní řešení, kdy jen přidáte odkaz do fronty a program se o vše postará již sám.
Hesla si program ukládá do vnitřní databáze hesel. Na každý archív pak aplikuje postupně všechna hesla a až najde to správné, pak jej rozbalí. Jedinečnost je v tom, že časem získáte slušnou databázi hesel. Soubory na Rapidshare mají někdy stejná hesla, odkazy na fóra nebo jiné názvy, a v případě, že najdete odkaz ke stažení bez hesla, máte slušnou šanci, že zafunguje heslo již v minulosti využité.

Začátečník (480p)

Příspěvekod axicom » 06 dub 2011 17:32

Stahni si ContainerEx Decrypter a to Ti odkryje linky, muzes si je dat i do jineho download manazeru.

Zpět na Návody