Tajná znamení ve filmech

Diskuse, kde se můžete bavit o čemkoliv
Nováček
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1
Registrován: 28 srp 2013 04:40

Tajná znamení ve filmech

Příspěvekod Volkodav » 28 srp 2013 04:48

Podle jedné konspirační teorie je svět ovládán Pekelnými lidmi, kteří lidstvo rozvinuli po technické stránce a stvořili také kinematografii. A pak začali do některých filmů, které udělali, dávat jejich tajná znamení.

Ve skutečnosti mnoho filmů má Pekelný podtext a ukrývá Pekelná znamení. Nejčastěji se jedná o "připomenutí Pekla". Zde je jeho malá definice:

Úvodem bych rád předeslal, že následující řádky jsou zejména pro ty, kdo četli kolekci článků s názvem "Pekelní lidé".
Všeobecně vzato, "připomenutí Pekla" je cokoliv, co připomíná Peklo. Ve skutečnosti je to mnoho věcí a okolností, které se zde všechny ani nechystám vyjmenovat. Nicméně pokusil jsem se vytvořit nějakou definici "připomenutí Pekla" ve filmech, ačkoli se mi zatím ještě úplně nepovedla:
"Připomenutí Pekla" může být rozděleno do tří hlavních skupin:
1. Ta, která připomínají Peklo bez zdůrazňování (a pohledů) směrem dolů (a nahoru), což obvykle znamená několik Pekelných okolností najednou.
2. Ta, která připomínají Peklo zdůrazňováním "směru dolů" (což je směr k němu) a která jsou doplněna nějakými Pekelnými okolnostmi.
3. Ta, která připomínají Peklo jak zdůrazňováním směru dolů tak i nahoru. Obvykle se jedná o pohledy do obou směrů (a možná také s ukázáním do těchto směrů). Alespoň jeden z nich je šikmý a často jsou doplněny také pohledy do stran. Častým komponentem je vztyčený prst nebo ruka a nutným samozřejmě také nějaké Pekelné okolnosti.
Tato skupina připomenutí připomíná nejen Peklo (= dolů), ale také Nebe (= nahoru), zatímco "zvedlá součást" možná indikuje věci jako "jeden zákon", "vítězství", "číslo jedna", "všichni zajedno", "dojít nahoru" a podobně. To vše dohromady znamená nadvládu Pekelných lidí nad normálními, ale pravděpodobně také to, že z Pekelných a Nebeských bytostí chtějí být ti Pekelní těmi dominujícími (tato připomenutí můžeme najít například v "To Be" ["Highlander"] nebo "Endgame" ["Star Trek: Voyager"]).
Avšak "připomenutí Pekla" musí být snadno odlišitelné od všeho ostatního, co se (v dané scéně) ve filmu odehrává. Jen pak můžeme to připomenutí rozpoznat mezí vším ostatním, co ve filmu uvidíme. A ještě jedna věc. Někdy již samotný příběh filmu může působit jako "Pekelná indikace", která Pekelným lidem připomene jejich podstatu a jejich Peklo. Jsou to zejména dva paralelní světy (buď prostorově nebo časově), kombinace lidskosti s bestiálností (například upír, vlkodlak, terminátor), kombinace lidskosti s nadlidskostí (například polobůh), hrdinové mající několik verzí (například dvojrole) a podobně.
Ještě abych nezapomněl, pod pojmem "Pekelná okolnost" mám na mysli věci jako oheň, zdůrazněné oči, záblesky, Pekelné slovo, červená barva, Pekelná kombinace barev, Pekelné zvíře (drak, had, havran či krkavec, černá kočka nebo "něco rohatého"), (černá noc a) měsíc a podobně (možná, že také zvednutý prst svým způsobem patří mezi Pekelné okolnosti, podobně jako negativní, temné, rychle se pohybující, kmitající nebo rozmazané figury).

Napsal jsem o tom kolekci článků, které si můžete stáhnout v PDF formátu:

Obrázek

http://www.mediafire.com/?hwc6bev66aguv1t

Jako bonus k tomuto příspěvku je zde povídání o dvou zajímavých filmech:

Jestli chcete porozumět vládě Pekelných lidí nad naším světem, prostudujte si film "Легенда острова ДВИД" (což znamená Legenda ostrova DVID). Dva vůči sobě paralelní světy (jako u nás Země a Peklo); jedna a ta samá tvář na portrétech slavných (také kultura a politika lidské společnosti byly vyvinuty slavnými "lidmi", jejichž každá tvář vypadá na povrchu jinak, ale pod ním stejně Pekelně); mnoho "nezávislých" lidí se zdánlivě jinými cíly, avšak jejich hlavní cíl je přitom vždycky jeden a ten samý (jako na naší Zemi, kde se každý nejvyšší politický představitel zdá být jiným, ale přitom všichni nějak slouží celkovému plánu Pekelných lidí).
Monstrum vypadající jako samostatně jednající tvor, který stahává neposlušné děti pod zem, ve skutečnosti však robot tajně kontrolovaný vládcem (zde je nám o mnohém zlu řečeno, že ho naši vládci nechtějí, ale ve skutečnosti ho tajně vytvářejí a řídí); skrývání historie vzniku tamní lidské společnosti a globální propagace její nepravdivé verze (ani nám na Zemi není dovoleno vědět, jak to s námi lidmi doopravdy bylo a je), zatímco ta správná je vyprávěna dětem u ohně (o dvou mocných, Dobrém a Zlém, kde ten Zlý převzal celou moc po té, co se zbavil toho Dobrého, který pro změnu u nás na Zemi odešel a čeká na údobí své vlády po skončení "šedivé éry"); vír, ve kterém se točíme pořád dokola a jež nás zavede tam, kde jsme už byli (ať již jdeme tím či oním směrem, pořád se zmateně pohybujeme v dosahu naší Pekelné lidské společnosti). A mimochodem, film začíná Satanským číslem na autě (platné nejméně do roku 2009) a později je tam Satanské číslo na dveřích domu, skrze který se hrdina dostane na ten ostrov.
A jestli chcete vidět ukázku toho, jak Pekelní lidé dokáží lhát, prosím podívejte se na scénu, ve které Ктор Эхо hovoří k Жене (00:32:35) a plánuje porážku vládce. Mluví, jako kdyby jeho porážku opravdu chtěl, nicméně uvnitř je proti ní. Takovým způsobem dokáží ti bastardi lhát!

"The Island" (2005), ve kterém mají herci hlavních hrdinů dvojroli. Uvidíte lidi (ve skutečnosti klony), vychovávané v totalitním režimu, kde jsou jim nasazeny růžové brýle a všichni z nich touží po tom, aby byli vylosováni a svojí další existenci mohli trávit na ostrově, který je však ve skutečnosti pouze holografickou simulací. Místo převezení na něj jsou totiž po jejich vylosování zabiti a zpravidla i rozřezáni na kousky kvůli obchodu s jejich orgány. Vzdáleně to připomíná globální pozitivní lež Pekelných lidí o tom, jak krásné je to tam na druhé straně a přitom vás tam zneužijí až i zahubí.
V tomto filmu toho můžeme vidět více. Třeba "dvě tváře Pekelných lidí" (00:27:25 při pohledu na můru ve sklenici; předtím hrdina hodí květinu dolů na zem a jsou vidět jeho boty, pak se objeví jeho "druhá tvář" a po ní záblesky) nebo velkého hada (00:55:00 na útěku v dezertu; oba hrdinové jsou přitom v předklonu na čtyřech).
To hlavní přijde, když se hrdina tajně dostane do "zakázané části" komplexu (00:33.30), přičemž těsně před vstupem do ní leze po čtyřech a ukáže jedno oko. Uvidí ženu-klona, která porodí dítě a pak je zabita, a to dítě je předáno jejímu originálu. Dvakrát je vidět i zdravotní sestra (na chodbě s dítětem v náručí), co asistovala při vraždě té ženy-klona. Před ní měla každé obočí jinak zvedlé a byl detailní záběr na jedno oko oběti. No a další oběť (s kouskem červené na sobě) padne dolů rukama i tváří k zemi, po které jí v této poloze táhnou.
Tento film nám svým způsobem ukazuje to, jak jsou jedni obětováni, aby ti druzí, co jsou "dvakrát" (= Pekelní lidé), mohli déle žít místo nich. Jako tady na Zemi. Pozitivní víra a řád, a přitom patříte-li mezi ulovené normální lidi (nevím kolik procent to je), tam na druhé straně z vaší duše vysají energii a rozsápou jí na kusy. A to vám tam udělají duše těch "lidí", kteří jsou tady křesťané, policisté, lékaři a tak dále.

A další tip na dva filmy, ze kterých se můžete učit: "They Live" a "The Arrival".

Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15 srp 2013 13:31

Re: Tajná znamení ve filmech

Příspěvekod Okutil » 28 srp 2013 20:28

Tak o tom jsem nikdy neslyšel ani neuvažoval. Jestli to však není výmysl nějaké sekty. :lol: :lol:

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků