Dnes je

Přesný čas

nejde stahovat

Diskuse, kde se můžete bavit o čemkoliv
Nováček

nejde stahovat

Příspěvekod Jarin » 07 črc 2008 16:38

Ahoj, mám takový malý problém, pokaždé když chci stáhnou nějaký nový film přes Rapget tak mi to napíše hlášku že program Windows ukončil program a nic se neděje, do teď vše fungovalo a nebyl žádný problém. Nemáte s tím prosím někdo zkušenost, každá rada drahá, předem díky za pomoc

V.I.P.

Re: nejde stahovat

Příspěvekod immortal » 07 črc 2008 22:01

Jarin píše:Ahoj, mám takový malý problém, pokaždé když chci stáhnou nějaký nový film přes Rapget tak mi to napíše hlášku že program Windows ukončil program a nic se neděje, do teď vše fungovalo a nebyl žádný problém. Nemáte s tím prosím někdo zkušenost, každá rada drahá, předem díky za pomoc

Co sem zaslech tak novej styl rapidu rapget nepodporuje ja jedu pres Flash get a vse ok.

Začátečník (480p)

Příspěvekod bulik » 06 srp 2008 23:33

zkus RAPGET 1.40 a v RS musíš mít zaškrtnutou volbu DIRECT DOWNLOAD

Pokročilý (576p)

Příspěvekod ds1 » 19 srp 2008 15:40

s rapget som mal aj ja problemy.Bez problemu to ide s flashget.

Nováček

Příspěvekod eraser07 » 25 zář 2008 21:55

Flasghet som pouzival velmi dlho ale uz asi tak 2 mesiace stale prestava po nejakom case tahat ,musim ho vypnut a spustit znovu a to na stiahnutie jedneho dvd aj 10x ,skusal som vsetko mozne aj starsie verzie aj najnovsie a stale blbne a ked tak po piaty krat prestava tahat ani na stranku rapidu sa nedostanem, teraz taham z Internet dovloaderom a ide ako po masle.

Nováček

Re: nejde stahovat

Příspěvekod Xandra » 18 říj 2014 12:27

psal ze ho nastvali tady tihle lidi co rikali ze nechcou cz ale anglictinu ve filmech, ze je to lepsi.. napred odesel z tohoto webu a pak mi rikal ze konci uplne.. necha dojet premium ucet a pak uz nic nebude uploadovat
takze mate asi 30dni na to abyste si stahli vse co chcete od Immortala, jinak uz to neziskame ;)
Our complete set of CCD-410 latest dumps - pass4sure test questions and IFPUG study guides you in exact way so you will pass your real University of Toronto exam.

Zpět na Volná diskuse