Dnes je

Přesný čas

Nelegalne stahovanie filmov, serialov a hudby

Diskuse, kde se můžete bavit o čemkoliv
Nováček

Nelegalne stahovanie filmov, serialov a hudby

Příspěvekod Romanko » 16 dub 2014 09:24

Ahojte ...

Nakoľko je táto tema dosť aktualna, poprosím aby ste sa zapojili,... hlavne admini tohto webu ...

Minulý týždeň bol schválený v Bruseli zakon o nelegálnom sťahovaní filmov hudby a serialov v celej EU. Aký mate k tomu názor?

1, Otazka na ADMINOV tohto webu.
Nakolko sú admini tohto webu celkom rychlo vystopovateľný (žiadne WHOIS PROTECT), pokiaľ by zatlačili pravnici na majiteľov tohto webu, boli by vydané naše IP? Ako by to bolo ...?

Odporúčal by som pridať WHOIS PROTECT a službu CLOUDFLARE., pripadne stopnuť dalšie registracie ...

Nováček

Re: Nelegalne stahovanie filmov, serialov a hudby

Příspěvekod Reitak » 16 dub 2014 10:54

sledujem tuto temu dlho a rozne komentare, co som sa docital, tak teraz idu hlavne po hostingoch, uloz.to bude mat teraz nejake problemy, ale myslim, ze im nic nemozu, kedze maju v pomienkach, ze nezodpovedaju za to, co tam kto nahra. schvalila to sice EU, ale este to musi prejst kazdym statom, cize to nie je v platnosti este.

Nováček

Příspěvekod Romanko » 17 dub 2014 08:37

Od dnes použivam plateny VPS Tunel a možu my všetci europoslanci oblizať. (http://3monkey.me/en)

Skušal som aj SPotify, ale ta kvalita je ešte horšia ako na youtube. Som proste music lovers! Denne stahujem hudbu a aj budem !!!

Podla mna najviac pojdu po torentoch, .... takže cztorent dovi ...
A aj ked podnu všetky uložiska , stale tu budú privatne FTP a USENET!

Nováček

Příspěvekod Reitak » 17 dub 2014 08:52

vpn, proxy a ine moznosti ta ochrania pre tym, aby nik nevidel, kde vsade si bol, ale pokial stahujes filmy, ci ine veci, tak provider vidi tak ci tak, ze ide k tebe velky objem dat. sice nemusi vidiet co to je, ale maju info o tom, ze nieco velke stale tahas, uz je na policii t izhabad PC a najst tam nelegalny sw, ci filmy.

Zpět na Volná diskuse