Dnes je

Přesný čas

Bitster.cz

Televize Samsung 6540 a podobné.

Nejde Vám něco? Potřebuje s něcím pomoc...
Začátečník (480p)

Televize Samsung 6540 a podobné.

Příspěvekod zbrnda » 12 dub 2012 16:10

Zdravím, mám TV šestkové řady- Samsung UE 40D 6540 Expert.
Nejedná se mi o nastavení titulků v TV. pro neslišící a podobně. Když pustím film zexter.HDD tak v nabídce mám krom jiných možností na výběr pouze jazyk (podle toho kolik audia tam je) ale možnost spustit titulky (jako třeba u Avatara překlad řeči modrásků) spustit nejde, neb se tam nikde možnost spustit titulky nezobrazí a knoflík na ovladači pro spuštění subtitle je patrně pouze pro spuštění titl. pro neslišící . Nemáte někdo z vlastníků těchto TV. nějaké skušenosti? Dík za radu.

Nováček

Re: Televize Samsung 6540 a podobné.

Příspěvekod renfetalgo » 12 pro 2013 11:09

Ahoj, mám Samsung UE6900, s Avatarem to asi budeš mít tak, že pokud budeš mít přímo film na Blue Ray, a zadáš si na tv přehrávání českých titulků, pojedou ti titulky po celý film, tzn. když mluví lidi, i když mluvěj Navii. Pokud máš film v mkv, záleží, jakou jazykovou stopu tam máš do kontejneru přidanou, nebo jaké titulky tam jsou přidané, ale pochybuju, že tam je přidanej sólo jazyk Navii. Pro televizní vysílání se dělá jinej dabing, a ta nejlepší verze je českej dabing herců a české titulky textů písniček ( ve Tvém případě jazyk Navii ) :)

Zpět na HD i jiná pomoc