Dnes je

Přesný čas

z DTS na AC3

Nejde Vám něco? Potřebuje s něcím pomoc...
Nováček

z DTS na AC3

Příspěvekod kalexar » 22 črc 2009 22:44

Zdravim. Mam Samsung Le32B650 a pomoci USB 2.0 movie si prehravam filmy. Jenze televize mi prehrava jen filmy s AC. U DTS filmu mi to napise ze je to nepodporovany kodek. Jak ho muzu zmenit ???

Začátečník (480p)

Příspěvekod eviljack » 23 črc 2009 08:05

Jak převést jednoduše DTS zvuk do AC3 u MKV filmů:
Pozn: Většina MKV je s DTS zvukem a bez externího dekodéru nejde při přehrávání v playeru zvuk. Tento program umožní převod na AC3 , který již lze bez problémů použít. Program je jednoduchý a převod zvládne i méně zkušený uživatel.

1. Stahněte si soubor audiokonvertor.zip z webu v sekci ovladače.
2. Rozbalte v libovolném adresáři ( např. C:\program files\audiokonvertor)
3. Spusťte audiokonverter.exe
4. V políčku "source file" jděte na "browse" a najděte soubor MKV, u kterého chcete převést DTS na AC3. Pak dejte OK
5. V políčku "target file" dejte "browse" a najeďte na složku, kde chcete mít výsledný soubor. V políčku "save file as" zadejte nový název souboru ( např. xxxxxx.AC3.MKV) a dejte OK.
6. Zpusťte "RUN" a program automaticky udělá vše potřebné.
7. Program je přednastaven tak, aby ve výsledném filmu byla stopa AC3 i původní DTS.
8. Aby program proběhl korektně, je třeba mít na disku místo cca 1,5 x velikost souboru.
Např. Mám 4 GB MKV soubor. Na disku by mělo být cca 6GB volného místa.
9. Po skončení procesu si zkontrolujte, zda výsledný soubor správně funguje a poté můžete púvodní soubor smazat.

zdroj

Nováček

Příspěvekod kalexar » 23 črc 2009 21:33

dik moc. Sice jsem na to nakonec nejakou oklikou prisel ale to bylo pomoci asi sesti programku :D. To tvoje vypada jednodusejc. Dik moc

Nováček

rychlost

Příspěvekod amrtin » 13 črc 2010 00:06

Jak dlouho má trvat konverze?Stroj mám dost silnej a přesto converter pracuje přes 9 hodin!Co je špatně?

Nováček

Příspěvekod ShortyHR » 31 pro 2010 01:14

Vse funguje jak ma...konverze u 9Gb filmu trvala neco pres 10 minut...

Nováček

Příspěvekod AG1oNeR » 05 úno 2011 16:48

OMG kde mam ten audiokonverter najit ? hledam ho uz hodinu!! To je slozite k tomu navodu dat odkaz co ?

Nováček

Příspěvekod Boudika » 10 úno 2012 14:08

Prosím,potřebovala bych poradit.
Audiokonvertor.zip jsem nainstalovala,ale převod se neuskuteční,píše mi to

error level 2
Unable to execute MKVinfo v programu
E:\audioconverter\Tools\MKVtoolnix\mkvinfo.exe

"E:\FILMY v HD\KOZIPRIBEH.mkv" --ui-language en >C:\Users\Opic\AppData\Local\Temp\AudioConverter\20120210\MKVINFO-DWOXLZNGKZ.out

Co dělám špatně?
Jsem začátečník a potřebovala bych to vysvětlit "polopatě"...

Nebo máte jiný program ve kterém bych zvládla změnu z DTS na AC3???

Moc díky komukoliv,kdo bude ochotný poradit...

Nováček

Příspěvekod Boudika » 13 úno 2012 01:09

Již jsem vyřešila....

Píšu pro ostatní,koho by potkal stejný problém..

Asi byla chyba v instalaci utilit...
Dala jsem v POPCORN MKV audioconverter... nahoře OPTIONS---DOWNLOAD EXTERNAL UTILITES
Stahlo se mi to znova a úplně dole v té tabulce se musí ukázat detaily filmu který chcete převest (Video track,Track number,Name,Codec,Pixels,Audio track... atd,atd)
To tam předtím chybělo.

Pak dát RUN, chyba již nevyběhla...naskočila další tabulka a nabíhají procenta a píše se co to právě dělá do řádků ( Demuxing tracks,Cleaning....,Converting DTS....,Remuxing new audio...)

Pak to skončí a máte nový převedený film,kde jste ho zadali ,že ho chcete mít .. 8GB asi cca 10min dle compu

:D

Zpět na HD i jiná pomoc