Dnes je

Přesný čas

Bitster.cz

PŘEVOD SOUBORŮ TS

Návody jak na HD video, převody, přehrávání, stahování
Nováček

PŘEVOD SOUBORŮ TS

Příspěvekod Aron » 03 lis 2008 22:56

Ahoj kluci, může mi někdo poradit jak převedu soubory TS nahrané ze satelitu v HD rozlišení na něco s čím se dá pracovat jak na PC tak případně aby to šlo přehrát po vypálení na DVD,nebo BD-R v PS3.
Nejsem žádnej znalec, ale to je formátů že by se z toho jeden posr...... :cry:
Díky za nějakou radu.

V.I.P.

Re: PŘEVOD SOUBORŮ TS

Příspěvekod immortal » 03 lis 2008 23:09

Aron píše:Ahoj kluci, může mi někdo poradit jak převedu soubory TS nahrané ze satelitu v HD rozlišení na něco s čím se dá pracovat jak na PC tak případně aby to šlo přehrát po vypálení na DVD,nebo BD-R v PS3.
Díky za nějakou radu.

Soubor TS by mel ps3 prehrat v pohode.Jinak TS zpracujes v TSMUXER.

Nováček

Příspěvekod Aron » 04 lis 2008 11:54

immortal píše:
Aron píše:Ahoj kluci, může mi někdo poradit jak převedu soubory TS nahrané ze satelitu v HD rozlišení na něco s čím se dá pracovat jak na PC tak případně aby to šlo přehrát po vypálení na DVD,nebo BD-R v PS3.
Díky za nějakou radu.

No jo, ale pokud já tenhle soubor nahraju z pevného disku sat.přijímače na flash disk a stahnu do PC tak s tím vůbec nehnu a zároveň ani v ničem nepřehraju. Chtěl bych to nějak dostat, samozřejmě v té kvalitě jaké to mám 1080i na DVD buď AVCHD, nebo MPEG2 a s kvalitním dat.tokem
Doufám že chci něco co jde provést?
Pokud vím tak co jsem si stáhl soubory, např. hud.koncerty z webu tak je mají také nahrané z TV a nějak je museli převést.
No snad mi někdo poradí.
čau.

V.I.P.

Příspěvekod immortal » 04 lis 2008 17:41

Aron píše:
immortal píše:
Díky za nějakou radu.

No jo, ale pokud já tenhle soubor nahraju z pevného disku sat.přijímače na flash disk a stahnu do PC tak s tím vůbec nehnu a zároveň ani v ničem nepřehraju. Chtěl bych to nějak dostat, samozřejmě v té kvalitě jaké to mám 1080i na DVD buď AVCHD, nebo MPEG2 a s kvalitním dat.tokem
Doufám že chci něco co jde provést?
Pokud vím tak co jsem si stáhl soubory, např. hud.koncerty z webu tak je mají také nahrané z TV a nějak je museli převést.
No snad mi někdo poradí.
čau.

Podobny problem resi majitele HDkmer a ti pouzivaji pinacle studio na vytvoreni AVCHD.Zkus tvfreak tam je toho otom vic.

Nováček

odpověd

Příspěvekod Franka » 19 zář 2009 07:23

PS3 má se souborem TS problém, ale použij program TS Muxer Gui a zaškrtni , ne bo vytvoř v tomto programu soubor typu M2TS a vš přehraješ v PS3...

Nováček

Příspěvekod carlo_s » 04 úno 2010 21:38

Díky za nějakou radu.

stiahni si XviD4PSP:
* podpora vstupních formátů AVI, DIVX, ASF, MPG, MPE, MPEG, VOB, TS, M2P, D2V, MOV, QT, 3GP, HDMOV, RM, RAM, RMVB, RPX, SMI, SMIL, MKV, OGM, WMV, DVR-MS, PMP, FLV,
* podpora výstupních formátů PMP, AVC, MP4 PSP 2.80, MP4 PSP 480, MP4 iPod, MP4 iPod 640, MP4 PS3, MP4, AVI, AVI DV PAL, AVI DV NTSC, MPG, MPEG-2 PAL, MPEG-2 NTSC, FLV,
* použití DirectShow při dekódování,
* možnost volby akce po skončení převodu,
* nastavení kontrastu, jasu, formátu,
* způsob převodu videa a audia, a mnoho dalšího.
-----------
...mam to odskusane :D

Nováček

Příspěvekod sqvuof » 16 říj 2010 18:14

Nebo jednoduše přejmenuj soubor xxx.ts na xxx.avi

Nováček

Příspěvekod pierrepetr » 31 kvě 2013 01:31

videoredo vše řeší,na uložto se dá ukrást zadarmo plná verze

Nováček

Re:

Příspěvekod intago » 03 čer 2013 12:52

sqvuof píše:Nebo jednoduše přejmenuj soubor xxx.ts na xxx.avi

to někdy nepomůže. Moje telka to neumí,chybí ji kodeky, ale HD pozemní stbox si vystačí i s .ts Nekonvertoval bych to, ač Avidemux 2.5.6 je supr vynález a zadara. Trvá to dlouho a snižuje kvalitu. Zato ale umí vysekávat reklamy. Doporučoval bych HD multimed.přehrávač atd., od 500.- a připojit ho hdmi.
Další zkušenosti viz http://intago.sweb.cz/3DTV.htm

Nováček

Příspěvekod Batman475347 » 26 pro 2014 15:33

Nevím, zda jsi již ten problém vyřešil, ale jde to úplně bez problémů. Používám software FREEMAKE VIDEO CONVERTER. Ten jej normálně načte a pak je převedu do jakéhokoliv formátu a ještě si vyberu kvalitu. Já jej používám úplně na všechno. Převážně konvertuji filmy do MP4 v nejvyšší kvalitě. Software obsahuje češtinu, je free, pouze musíš dát pozor při instalaci a dívat se, co Ti nabízí dalšího k instalaci. Já na tento soft nemohu dopustit. Jde v něm provádět střih videa, spojení kratších videí do jenoho a pod. Lepší, než kterýkoliv placený soft. Kdybys potřeboval poradit, tak se ozvi. vencku@seznam.cz

Nováček

Re: odpověd

Příspěvekod zmasabob » 19 črc 2015 08:45

Franka píše:PS3 má se souborem TS problém, ale použij program TS Muxer Gui a zaškrtni , ne bo vytvoř v tomto programu soubor typu M2TS a vš přehraješ v PS3...

souhlasím, TSmuxer, jednoduché a dají se spojovat menší soubory dohromady, používám ke spojování a převod výstupu *.TS z HDkamerky

Zpět na Návody