Dnes je

Přesný čas

Bitster.cz

sberbank.cz

Externi HDD a TV

Návody jak na HD video, převody, přehrávání, stahování
Nováček

Externi HDD a TV

Příspěvekod Wulfgar » 26 říj 2011 19:17

Ahoj, predem se moc omlouvam zda to tu uz bylo ale sam sem nenasel. jen podobna temata ale ne s mym problemem. ale taky muzu byt jen slepej.

Mam televizku Samsung LE40c630.

Kdyz pomoci 16gb flasky prehravam film v *.mkv tak vse bezi bez potizi. televize prehrava jak AC3, tak DTS takze v tom asi problem nebude jako v nekterych vlaknech co jsem tu nasel.

ale kdyz ten samy film nahraju na novy 1TB externi HDD a pokusim se ho pustit napise me toze : neni podporovan videokodek ???

Jak je tohle mozne? z flasky to jde a z HDD ne? neda se to nejak zaridit?

predemv am dekuji za radu

Nováček

HDD

Příspěvekod darovnik » 26 říj 2011 21:18

Máš ten nový HDD naformátovaný?

Nováček

Re: Externi HDD a TV

Příspěvekod sluplik » 30 říj 2012 13:59

Wulfgar píše:Ahoj, predem se moc omlouvam zda to tu uz bylo ale sam sem nenasel. jen podobna temata ale ne s mym problemem. ale taky muzu byt jen slepej.

Mam televizku Samsung LE40c630.

Kdyz pomoci 16gb flasky prehravam film v *.mkv tak vse bezi bez potizi. televize prehrava jak AC3, tak DTS takze v tom asi problem nebude jako v nekterych vlaknech co jsem tu nasel.

ale kdyz ten samy film nahraju na novy 1TB externi HDD a pokusim se ho pustit napise me toze : neni podporovan videokodek ???

Jak je tohle mozne? z flasky to jde a z HDD ne? neda se to nejak zaridit?

predemv am dekuji za radu

Aktualizuj si Firmware v televizi, vetšina TV, setopboxů a DVD mají zastaralí software, který přečte max. 32GB ( vyjmečně 64GB ).
Samozřejmě HDD,Fleška musí být naformátovaná na FAT32

Nováček

Re: Externi HDD a TV

Příspěvekod omegus » 26 črc 2014 06:17

Zdravím pánové, mám podobný problém. Pořídil jsem si extérní HDD 1TB k nové TV Samsung UE60F6300. Stáhnul jsem z tohoto fóra film, nahrál jsem na HDD a když jej chci pustit na TV, tak se film ani nenačte a TV s HDD se vypnou. Poté jsem musel TV zapnout, zkoušel jsem to ještě několikrát, ale situace se jen opakovala... Nevíte, čím by to moho být?
Děkuji za případnou odpověď

Zpět na Návody