Dnes je

Přesný čas

Titulky ve 3D filmu

Nejde Vám něco? Potřebuje s něcím pomoc...
Nováček

Titulky ve 3D filmu

Příspěvekod otrivin » 12 pro 2011 18:31

Zdravim všechny nevěděl by někdo jak se daji korektně zobrazit titulky ve 3d filmu? Mám kontejner mkv s 3d filmem a zvlášť srt titulky vše je v pohodě dokud na tv (lg47lw5500) nepřepnu na 3d to je obraz ok ale titulky se rozstřihnou a posunou na levou a pravou stranu. Pouštim přes ext. wd player takže úprava v tv neni možná. Díky za případné rady.

Nováček

Příspěvekod Oly510 » 07 bře 2012 10:53

... v tom je prave ta potiz - nesmis to poustet pres externi prehravac, jediny zpusob jak titulky v 3D korektne zobrazit pri prehravani napr mkv -je, prehrat to pomoci prehravace TV z USB - jestlize to TV umi - pka budou titulky klasicky dole uprostred a nebudou zdvojene.

Začátečník (480p)

Re: Titulky ve 3D filmu

Příspěvekod Masaa » 08 bře 2012 09:53

otrivin píše:Zdravim všechny nevěděl by někdo jak se daji korektně zobrazit titulky ve 3d filmu? Mám kontejner mkv s 3d filmem a zvlášť srt titulky vše je v pohodě dokud na tv (lg47lw5500) nepřepnu na 3d to je obraz ok ale titulky se rozstřihnou a posunou na levou a pravou stranu. Pouštim přes ext. wd player takže úprava v tv neni možná. Díky za případné rady.
Taky mi to dela a dost me to vadi.Napada me jedna vec,impletace externich titulku primo do filmu.A melo by to fungovat :)

Zpět na HD i jiná pomoc