Dnes je

Přesný čas

Prehrávanie mkv cez USB

Nejde Vám něco? Potřebuje s něcím pomoc...
Nováček

Prehrávanie mkv cez USB

Příspěvekod DeniS182 » 17 lis 2012 17:24

Caute,
chcem sa vas ako skusenejsich spytat ako to je s prehravanim full hd filmov vo formate mkv cez usb ktore ma TV.Jedna sa konkretne o model: Philips 37PFL4606H
http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?slg=sk&scy=sk&ctn=37PFL4606H/58
Filmy spustam z externeho hdd.Stiahol som z hd-forum film a isiel prehrat.Dalsi film som stahoval zo sharerapidu no ten uz tv neprehra.Pise ze je nepodporovany format videa a aj zvuku.V com je problem? Dakujem za kazdu radu.
Mediainfo toho co mi prehra:
KódBitster.cz : neomezené stahování nyní rychlostí až 1Gb/s - TIP : 150 GB jen za 99 Kč:
Pouze registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy. Registrujte se nebo Přihlašte.

A ten co mi neprehra (v PC ide):
KódBitster.cz : neomezené stahování nyní rychlostí až 1Gb/s - TIP : 150 GB jen za 99 Kč:
Pouze registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy. Registrujte se nebo Přihlašte.

Začátečník (480p)

Příspěvekod hurogi » 23 lis 2012 12:42

Problém bude pravdepodobne v tom, že druhý mkv kontajner bol muxovaný so zapnutou volbou Muxing mode Header stripping. Celý súbor je potrebné remuxnúť cez mkvmerge v ktorom je potrebne zapnúť voľbu "Zakázať kompresiu odobraním hlavičky...."

Nováček

Příspěvekod DeniS182 » 24 lis 2012 01:20

Stiahol som si najnovsiu verziu mkvmerge, pridal tam mkv.No nikde tam nevidim tu volbu ktoru popisujes.Mohol by si mi presnesie popisat kde je, alebo poslat screen?
Dakujem.

Nováček

mkv cez usb

Příspěvekod DeniS182 » 27 lis 2012 17:55

Nieco som vygooglil a zistil som kde sa ta volba muxing mode header stripping nachadza.
Ked si v mkvmerge pridate mkv film, tak v Tracks, chapters and tags sa vam zobrazia moznosti.Kliknete postupne na kazdu a date extra options.Tam zmenite compresion z prazdneho okienka na "none".To je vsetko.Muxovanie trvalo cca 10 min.
Film prehralo, tak dakujem hurogi za radu.Inak celkom to tu je "mrtve" cakal som vyse tyzdna na odpoved..

Začátečník (480p)

Příspěvekod hurogi » 30 lis 2012 12:30

Áno máš pravdu, diskutuje sa relatívne málo. Čo sa týka toho "mkvmerge", ak máš českú verziu, nájdeš to v menu "Subor - Volby" a hneď na prvej záložke "mmg" tretia položka od spodu. Keď ju povolíš - zatrhneš, tak o to už nemusíš starať. Na mojom MMC to síce nerobí problém, ale na niektorých áno.

Nováček

odpoved

Příspěvekod DeniS182 » 11 pro 2012 13:16

mam anglicku verziu, ale nasiel som to tam.Ked budem nabuduce muxovat skusim to.Diki.

Zpět na HD i jiná pomoc